Poet-World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Devojka sa pomorandzama - Justejn Gorder

3 posters

Ići dole

Devojka sa pomorandzama - Justejn Gorder Empty Devojka sa pomorandzama - Justejn Gorder

Počalji od ♥Kiša♥ Uto Apr 12, 2011 9:32 pm

Roman o Georgu, petnaestogodšnjem dečaku, čiji se život u potpunosti menja kada dobija pismo od oca, koji je umro kad je dečak imao četiri godine. Uzbudljivo i zabavno pismo o misterioznoj devojci s pomorandžama, koje zajedno sa Georgom čitamo, zapravo je prelepa i dirljiva ljubavna priča. Kroz pitanja koja otac postavlja sinu, Gorder se i u ovoj knjizi bavi večitim pitanjima o nastanku sveta i čoveka, o tajni univerzuma.

Devojka s pomorandžama je svojevrsna oda životu, priča o potrazi za pravom ljubavi i o hrabrosti da se u životu biraju oni teži putevi za postizanje ciljeva.

I u ovom romanu, kao i u prethodnim, Gorder pokazuje da je majstor originalne kompozicije. Njegovo znanje i veština pisanja inspirišu čitaoce širom sveta da postavljaju pitanja i da razmišljaju o sebi i svom mestu u istoriji i svetu oko nas.
♥Kiša♥
♥Kiša♥
Pisac
Pisac

Posts : 1526

Nazad na vrh Ići dole

Devojka sa pomorandzama - Justejn Gorder Empty Re: Devojka sa pomorandzama - Justejn Gorder

Počalji od Pretty.Little.Liar Sub Jun 25, 2011 4:48 pm

Pocela sam da je citam ali mi se nije dopala pa sam odustala...
Pretty.Little.Liar
Pretty.Little.Liar
Počinješ da pišeš knjigu
Počinješ da pišeš knjigu

Posts : 465

Nazad na vrh Ići dole

Devojka sa pomorandzama - Justejn Gorder Empty Re: Devojka sa pomorandzama - Justejn Gorder

Počalji od ♥Kiša♥ Pet Jul 01, 2011 2:19 am

Trebala si procitati do krajaaaa Devojka sa pomorandzama - Justejn Gorder 430565
♥Kiša♥
♥Kiša♥
Pisac
Pisac

Posts : 1526

Nazad na vrh Ići dole

Devojka sa pomorandzama - Justejn Gorder Empty Re: Devojka sa pomorandzama - Justejn Gorder

Počalji od MoonGirl Uto Avg 23, 2011 7:12 pm

Jako lepa prica...citala sam je pre mozda dve godine Devojka sa pomorandzama - Justejn Gorder 430565
MoonGirl
MoonGirl
Pišeš svoju prvu pesmu
Pišeš svoju prvu pesmu

Posts : 239

Nazad na vrh Ići dole

Devojka sa pomorandzama - Justejn Gorder Empty Re: Devojka sa pomorandzama - Justejn Gorder

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu