Poet-World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vreća kostiju - Stiven King

3 posters

Ići dole

Vreća kostiju - Stiven King Empty Vreća kostiju - Stiven King

Počalji od Bokssha Pon Avg 16, 2010 11:42 pm

Vreća kostiju - Stiven King Bag_of_Bones_teaser



"Mike Noonan, uspešan pisac bestsellera, sa svojih trideset šest godina imao je sve što su mu njegovi m milionski honorari mogli priustiti, kada je iznenada izgubio jedino do čega mu je u životu bilo stalo – svoju voljenu ženu .
Nakon četiri besmislene godine Mike je još uvek u nekoj vrsti pauze, u glavi vrti jedan te isti film i pokušava pohvatati konce. Progonjen jezivim noćnim košmarima, opsednut sumnjom u vernost pokojne supruge, zagušen ispraznošću pisca bez inspiracije, Mike će se napokon odlučiti otići na izvorište svojih mora – letnikovac na obali jezera Dark Score, u kuću, čini se, prenaseljenu duhovima prošlosti. U pokušaju suočenja s postojanjem nadnaravnog i nemogućeg, Mike Noonan morat će prvo razrešiti klupko lokalnih tajni čija rešenja sežu daleko u prošlost i sva su povezana s prvom vlasnicom kuće Sarom Tidwell, crnom pevačicom s pocetka veka. Moraće se pomiriti i s osećajem krivice koji mu nameće nesavladiva privlačnost siromašne mesne udovice, toliko mlade da bi mu mogla biti kći. Pritom će se uplesti u sukob oko starateljstva nad njenom trogodišnjom devojčicom koju joj pokušava oduzeti njen zli i suludi svekar. "

Da li je neko citao ? Kakvi su vasi utisci ?
Bokssha
Bokssha
Voliš da čitaš
Voliš da čitaš

Posts : 33

http://zezalica.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Vreća kostiju - Stiven King Empty Re: Vreća kostiju - Stiven King

Počalji od Stefan Salvatore Sub Nov 20, 2010 1:32 pm

Pročitao sam,ali nisam nešto odusevljen.Više sam očekivao.
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore
Dobrodošli
Dobrodošli

Posts : 27

Nazad na vrh Ići dole

Vreća kostiju - Stiven King Empty Re: Vreća kostiju - Stiven King

Počalji od Grey Mist Pon Feb 28, 2011 11:45 pm

Procitala sam,i puno mi se svidja.
Grey Mist
Grey Mist
Voliš da čitaš
Voliš da čitaš

Posts : 94

Nazad na vrh Ići dole

Vreća kostiju - Stiven King Empty Re: Vreća kostiju - Stiven King

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu