Poet-World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampirati - Džastin Somper

2 posters

Ići dole

Vampirati - Džastin Somper Empty Vampirati - Džastin Somper

Počalji od *Magic girl* Pon Jul 19, 2010 11:07 am

Knjiga prva: Demoni okeana

Vampirati - Džastin Somper Vampires%20deep

Strašna oluja razdvaja blizance Konora i Grejs Tempest, uništivši njihov brod i ostavivši ih da se bore za goli život u burnom, ledenom moru.

Pošto ga je spasla posada ozloglašenog gusarskog broda, Konor se obreo s mačem u ruci. Da li je sposoban da postane pirat?

Grejs se našla na još čudnijem brodu. Čvrsto zaključana, sigurna je da joj se neće dogoditi nikakvo zlo, bar dok bude poštovala tajanstvena kapetanova pravila...

Mogu li blizanci opstati na pučini – i pronaći način da se vrate jedno drugom? Otisnite se zajedno s njima u vode neizvesnosti. Putovanje vampirata upravo počinje.


Kniga druga: Plima uzasa
„Ovo su neki novi neprijatelji. Tajanstveni neprijatelji.
Oni ne žele zlato... Žele samo krv.“ Kapetan Moluko Rati - Legenda

Vampirati - Džastin Somper N145549

Neverovatne pustolovine blizanaca Grejs i Konora Tempesta, kao i posade gusarskog i vampiratskog broda se nastavljaju...

KONOR TEMPEST ima samo četrnaest godina, ali se na gusarskom brodu snalazi kao riba u vodi. Međutim, njegova odanost rastrzana je između drugova gusara i sestre.

GREJS TEMPEST ne smatra gusarski život naročito privlačnim. Ne može odagnati utisak da na vampiratskom brodu posle njenog odlaska nije baš sve u redu. Hoće li se usuditi da se vrati tamo?
U nastavku knjige Vampirati, demoni okeana život na moru je burniji nego ikad, a nova plima užasa zahvatiće Konora, Grejs i njihove prijatelje i neprijatelje.
*Magic girl*
*Magic girl*
Voliš da čitaš
Voliš da čitaš

Posts : 67

Nazad na vrh Ići dole

Vampirati - Džastin Somper Empty Re: Vampirati - Džastin Somper

Počalji od MoonGirl Uto Nov 08, 2011 10:45 am

Jaoj,ovo je drugarica jedna moja citala...ja ne znam bas..
MoonGirl
MoonGirl
Pišeš svoju prvu pesmu
Pišeš svoju prvu pesmu

Posts : 239

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu