Poet-World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik jedne narkomanke - Margaret Klark

+6
Leticia Kellie
dwojki
*Persijska princeza*
Mikica
*Angel*
Let.me.be.myself.
10 posters

Ići dole

Dnevnik jedne narkomanke - Margaret Klark Empty Dnevnik jedne narkomanke - Margaret Klark

Počalji od Let.me.be.myself. Sre Avg 18, 2010 1:25 pm

Dnevnik jedne narkomanke autentičan je rukopis tinejdžerke koja se nije uspjela izvući iz pakla droge.




"Sjećam se kako sam jučer mislila da sam najsretnija osoba na cijelom svijetu, u cijeloj galaksiji, u svemu što je Bog stvorio. Je li to doista bilo još jučer ili se dogodilo prije bezbroj svjetlosnih godina? Mislila sam kako trava nikada nije mirisala tako opojno, a nebo nikada nije bilo tako visoko. Sad mi se sve to razbilo o glavu i najradije bih se stopila u taj bljakasti svemir i prestala postojati. Zašto, zašto, zašto to ne mogu? Kako ću pogledati u oči Sharon i Debbie i ostalima? Kako? Sad već zna cijela škola, sto posto! Jučer sam kupila ovaj dnevnik misleći kako ću napokon moći reći nešto prekrasno, nešto super, nešto tako osobno da to neću moći podijeliti ni sa kim živim, samo sa sobom. A sada se i to, kao i sve u mojem životu, pretvorilo u veliku ništicu. Stvarno ne razumijem kako mi je Roger to mogao učiniti kad ga volim otkad znam za sebe i cijeli život čekam da izađem s njim. Kad mi je jučer zakazao sudar mislila sam da ću doslovce umrijeti od sreće. Stvarno sam tako mislila! A sad je cijeli svijet hladan i siv i bezosjećajan, a mama me gnjavi da pospremim sobu. Kako me može tako gnjaviti kad bih najradije umrla? Zar ne mogu biti nasamo ni s vlastitom dušom?"

Kći sveučilišnoga profesora koja je odrastala u idiličnom obiteljskom okruženju krenula je na put bez povratka posve slučajno i išla njime predugo da bi se mogla vratiti.
Poštujući želju njene obitelji, svi su osobni podaci izbrisani, ali priča i zapisi maloljetne narkomanke istiniti su. Nije važno je li doza droge od koje je umrla bila slučajna ili namjerna, važna je njezina sudbina identična tisućama nesretnika


Jeste li citali? ja sad zavrsila... Dnevnik jedne narkomanke - Margaret Klark 169361
Let.me.be.myself.
Let.me.be.myself.
Pisac
Pisac

Posts : 2028

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne narkomanke - Margaret Klark Empty Re: Dnevnik jedne narkomanke - Margaret Klark

Počalji od *Angel* Sre Avg 18, 2010 5:31 pm

nisam je citala...planiram da je procitam
*Angel*
*Angel*
Snimaju filmove po tvojim knjigama
Snimaju filmove po tvojim knjigama

Posts : 1413

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne narkomanke - Margaret Klark Empty Re: Dnevnik jedne narkomanke - Margaret Klark

Počalji od Mikica Sre Avg 18, 2010 6:15 pm

Ja sam procitala.. odlicna je..Mnogo sam o razmisljala o knjizi nakon citanja.. "Dotakla me"..Bas,jako..
Mikica
Mikica
Pišeš svoju prvu pesmu
Pišeš svoju prvu pesmu

Posts : 234

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne narkomanke - Margaret Klark Empty Re: Dnevnik jedne narkomanke - Margaret Klark

Počalji od Let.me.be.myself. Sre Avg 18, 2010 7:27 pm

I meni se u neku ruku svidela, mada je Mi deca sa stanice Zoo bolja.
I, Kristijana je dotakla dno, a na kraju nije umrla, a ova devojka je prosla nekako bolje u svemu tome, ali se na kraju nije izborila...
Mrzim drogu!!! psovanje
Let.me.be.myself.
Let.me.be.myself.
Pisac
Pisac

Posts : 2028

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne narkomanke - Margaret Klark Empty Re: Dnevnik jedne narkomanke - Margaret Klark

Počalji od *Persijska princeza* Sre Avg 25, 2010 12:12 am

Citala........ Super knjiga... tera na razmisljanje....
*Persijska princeza*
*Persijska princeza*
Voliš da čitaš
Voliš da čitaš

Posts : 62

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne narkomanke - Margaret Klark Empty Re: Dnevnik jedne narkomanke - Margaret Klark

Počalji od dwojki Čet Avg 26, 2010 2:04 am

Citala sam.
Pola stvari nisam najbolje skopcala O.o
dwojki
dwojki
Počinješ da pišeš knjigu
Počinješ da pišeš knjigu

Posts : 466

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne narkomanke - Margaret Klark Empty Re: Dnevnik jedne narkomanke - Margaret Klark

Počalji od Leticia Kellie Čet Avg 26, 2010 3:45 pm

Citala davno,vise se ni ne sicam radnje.
Leticia Kellie
Leticia Kellie
Admin
Admin

Posts : 7588

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne narkomanke - Margaret Klark Empty Re: Dnevnik jedne narkomanke - Margaret Klark

Počalji od .But Home Is Nowhere. Ned Okt 03, 2010 4:55 pm

Lose napisana po meni, ali ok knjiga.
.But Home Is Nowhere.
.But Home Is Nowhere.
Admin
Admin

Posts : 9641

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne narkomanke - Margaret Klark Empty Re: Dnevnik jedne narkomanke - Margaret Klark

Počalji od Kaya_93 Ned Okt 03, 2010 6:48 pm

nisam, a volela bi... ko je izdavac ?
Kaya_93
Kaya_93
Snimaju filmove po tvojim knjigama
Snimaju filmove po tvojim knjigama

Posts : 1302

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne narkomanke - Margaret Klark Empty Re: Dnevnik jedne narkomanke - Margaret Klark

Počalji od .But Home Is Nowhere. Ned Okt 03, 2010 7:18 pm

Pan knjiga, ali mozes je naci i na netu.
.But Home Is Nowhere.
.But Home Is Nowhere.
Admin
Admin

Posts : 9641

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne narkomanke - Margaret Klark Empty Re: Dnevnik jedne narkomanke - Margaret Klark

Počalji od Kaya_93 Ned Okt 03, 2010 9:16 pm

e hvala...
znam, al veci mi je dozivljaj kad citam sa papira Dnevnik jedne narkomanke - Margaret Klark 430565
Kaya_93
Kaya_93
Snimaju filmove po tvojim knjigama
Snimaju filmove po tvojim knjigama

Posts : 1302

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne narkomanke - Margaret Klark Empty Re: Dnevnik jedne narkomanke - Margaret Klark

Počalji od ♥Kiša♥ Čet Mar 17, 2011 5:53 pm

Procitala sam davno, znam da sam citala na netu.
Slazem se sa Nikoletom da je lose napisano, ali nije losa tema za mladje da znaju cega treba da se cuvaju.
♥Kiša♥
♥Kiša♥
Pisac
Pisac

Posts : 1526

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne narkomanke - Margaret Klark Empty Re: Dnevnik jedne narkomanke - Margaret Klark

Počalji od Cute Poison Sub Okt 29, 2011 2:19 pm

Knjiga po meni nije ništa posebno. Nema nikakvu umetničku vrednost.
Cute Poison
Cute Poison
Voliš da čitaš
Voliš da čitaš

Posts : 59

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik jedne narkomanke - Margaret Klark Empty Re: Dnevnik jedne narkomanke - Margaret Klark

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu