Poet-World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije

+13
Sounds of freedom ^^
Newenica
MiMi
Pretty.Little.Liar
_LiVe_FasT_dIe_NeVer_
likusha
Rosalie Lillian Hale
LiftTheWings
*Bad Romance*
~
Neyra
MilicaWhitlock
.But Home Is Nowhere.
17 posters

Ići dole

Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije Empty Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije

Počalji od .But Home Is Nowhere. Sub Jan 09, 2010 5:40 am

Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije 35


Devojka sa bisernom minđušom ubedljiv je istorijski roman, ali kao studija ljudske prirode, začinjena zrelom analizom, on blista. Ševalije unosi impresivnu mešavinu strasti, gneva i zapažanja u roman koji je lep i brutalan.
The Irish Times

Trejsi Ševalije je majstor rečitih pojedinosti, oživljenih slika... Pomoću takvih pojedinosti Ševalije vodi čitaoca u svet slika, u atmosferu remek-dela koje istražuje: dirljivu, tajanstvenu, na mahove gotovo nepodnošljivo snažnu. Ponekad je atmosfera tako živa da čitalac može gotovo da je oseti, da je namiriše oko sebe. Ovo je roman koji zaslužuje, a siguran sam da će i dobiti, nagradu – ili dve!
The Times

... prekrasan roman, tajanstven, natopljen atmosferom... koji otkriva pojedinosti nastajanja slika... zaista čarobno iskustvo.
The Guardian

Prelepo napisan, tajanstven i gotovo nepodnošljivo dirljiv.
Deborah Moggach
.But Home Is Nowhere.
.But Home Is Nowhere.
Admin
Admin

Posts : 9641

Nazad na vrh Ići dole

Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije Empty Re: Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije

Počalji od MilicaWhitlock Sub Jan 09, 2010 2:18 pm

Nisam citala ali sam gledala film... I ne svidja mi se nesto..
MilicaWhitlock
MilicaWhitlock
Voliš da čitaš
Voliš da čitaš

Posts : 70

Nazad na vrh Ići dole

Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije Empty Re: Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije

Počalji od Neyra Sub Jan 09, 2010 5:43 pm

MilicaWhitlock ::Nisam citala ali sam gledala film... I ne svidja mi se nesto..

takodjer, ali kazu da je knjiga mnogo puta bolja
Neyra
Neyra
Moderator
Moderator

Posts : 2514

Nazad na vrh Ići dole

Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije Empty Re: Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije

Počalji od ~ Ned Jan 10, 2010 12:01 am

Voljela bih da pročitam ovo, kažu da je knjiga izuzetna !
avatar
~
Voliš da čitaš
Voliš da čitaš

Posts : 79

Nazad na vrh Ići dole

Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije Empty Re: Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije

Počalji od .But Home Is Nowhere. Ned Jan 10, 2010 1:39 am

knjiga jeste dobra, ali po meni je precenjena, tj. Trejsi ima dosta boljih knjiga od ove
.But Home Is Nowhere.
.But Home Is Nowhere.
Admin
Admin

Posts : 9641

Nazad na vrh Ići dole

Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije Empty Re: Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije

Počalji od *Bad Romance* Ned Jan 10, 2010 11:11 am

nisam citala ovu knjigu....najverovatnije cu je procitati
*Bad Romance*
*Bad Romance*
Dobrodošli
Dobrodošli

Posts : 29

Nazad na vrh Ići dole

Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije Empty Re: Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije

Počalji od LiftTheWings Ned Jan 10, 2010 2:08 pm

Gledala sam film... Glumi ona Scarlet Johnson. Ne svidja mi se ni ona ni film.
A knjigu nisam citala.
LiftTheWings
LiftTheWings
Voliš da čitaš
Voliš da čitaš

Posts : 50

Nazad na vrh Ići dole

Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije Empty Re: Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije

Počalji od Rosalie Lillian Hale Ned Jan 10, 2010 7:49 pm

pocela i nije mi se diopala pa nisam ni zavrsila, ali moja mama kaze da je lepa knjiga
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Snimaju filmove po tvojim knjigama
Snimaju filmove po tvojim knjigama

Posts : 1012

http://www.twilight-saga4ever.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije Empty Re: Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije

Počalji od likusha Ned Jan 10, 2010 10:31 pm

ovo sam počela da čitam pre par godina na moru(jer sam se smarala pa mi je mama dala tu knjigu) i tad mi je bila dosadna(imala sam oko7 godina)...........probaću opet možda mi se svidi..........
likusha
likusha
Voliš da čitaš
Voliš da čitaš

Posts : 42

Nazad na vrh Ići dole

Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije Empty Re: Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije

Počalji od _LiVe_FasT_dIe_NeVer_ Pon Jan 11, 2010 9:58 pm

procitala sam i svidja mi se, jako je zanimljiva a film nisam gledala tako da ne mogu da kazem nista o njemu (mada je verovatno uzasan) Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije 430565
_LiVe_FasT_dIe_NeVer_
_LiVe_FasT_dIe_NeVer_
Moderator
Moderator

Posts : 3987

Nazad na vrh Ići dole

Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije Empty Re: Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije

Počalji od .But Home Is Nowhere. Uto Jan 12, 2010 2:26 am

ja volim sve njene knjige tako da ne mogu reci nikad da su mi dosadne Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije 285883
.But Home Is Nowhere.
.But Home Is Nowhere.
Admin
Admin

Posts : 9641

Nazad na vrh Ići dole

Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije Empty Re: Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije

Počalji od Pretty.Little.Liar Sre Jan 13, 2010 6:25 pm

Neyra ::
MilicaWhitlock ::Nisam citala ali sam gledala film... I ne svidja mi se nesto..

takodjer, ali kazu da je knjiga mnogo puta bolja
Pretty.Little.Liar
Pretty.Little.Liar
Počinješ da pišeš knjigu
Počinješ da pišeš knjigu

Posts : 465

Nazad na vrh Ići dole

Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije Empty Re: Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije

Počalji od MiMi Pet Jan 15, 2010 10:19 pm

imam istu knjigu...citala sam je i jako mi se dopala...film nisam gledala,ali cu morati da ga odgledam...
MiMi
MiMi
Voliš da čitaš
Voliš da čitaš

Posts : 99

Nazad na vrh Ići dole

Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije Empty Re: Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije

Počalji od Newenica Čet Jan 21, 2010 1:48 pm

knjiga je dlicna...stvarno specijalna ako to tako mogu reci...
Newenica
Newenica
Voliš da čitaš
Voliš da čitaš

Posts : 93

Nazad na vrh Ići dole

Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije Empty Re: Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije

Počalji od Sounds of freedom ^^ Pet Apr 02, 2010 5:06 pm

Cassie Ainsworth ::knjiga jeste dobra, ali po meni je precenjena, tj. Trejsi ima dosta boljih knjiga od ove
I meni se cini da je precenjena,knjiga je zaista lepa i divna,ali meni su mnogo bolje Pali andjeli,Plameni sjaj i Dama i jednorog.
Sounds of freedom ^^
Sounds of freedom ^^
Pišeš svoju prvu pesmu
Pišeš svoju prvu pesmu

Posts : 143

Nazad na vrh Ići dole

Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije Empty Re: Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije

Počalji od Let.me.be.myself. Sub Jul 24, 2010 9:33 pm

ja sam tek sad procitala sram
i bibliotekarka mi je rekla da je mnogo lepa, mozda najlepsa Trejsina knjiga.
a, ne znam da li je onda problem u meni. O.o jer mi je knjiga ok, ali samo ok. ne nesto preterano dobra. lepsa mi je Devicanski plavo. O_o
ali mi se u sustuni svidja. Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije 430565
Let.me.be.myself.
Let.me.be.myself.
Pisac
Pisac

Posts : 2028

Nazad na vrh Ići dole

Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije Empty Re: Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije

Počalji od dwojki Pon Okt 10, 2011 12:51 am

Pročitala sam, ništa specijalno.
Kraj i sve ono nakon njenog otkaza mi se nimalo ne sviđa, nekako je suviše ubrzano.
dwojki
dwojki
Počinješ da pišeš knjigu
Počinješ da pišeš knjigu

Posts : 466

Nazad na vrh Ići dole

Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije Empty Re: Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije

Počalji od Cute Poison Sub Okt 29, 2011 2:17 pm

Knjiga mi se dopada. Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije 430565 Svđa mi se način na koji je knjiga napisana. Film nisam gledala ^^
Cute Poison
Cute Poison
Voliš da čitaš
Voliš da čitaš

Posts : 59

Nazad na vrh Ići dole

Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije Empty Re: Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije

Počalji od Micy Pon Jan 16, 2012 8:27 pm

cula sam za knjigu....nisam citala...
Micy
Micy
Pišeš svoju prvu pesmu
Pišeš svoju prvu pesmu

Posts : 161

Nazad na vrh Ići dole

Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije Empty Re: Devojka sa bisernom midjušom - Trejsi Ševalije

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu