Poet-World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

26a (Dvadeset šestica) - Dajana Evans

+3
Rosalie Lillian Hale
.Cupcake.
Pretty.Little.Liar
7 posters

Ići dole

 26a (Dvadeset šestica) - Dajana Evans Empty 26a (Dvadeset šestica) - Dajana Evans

Počalji od Pretty.Little.Liar Ned Jan 10, 2010 1:30 pm

 26a (Dvadeset šestica) - Dajana Evans 2e3ziau

Na spoljašnjoj strani vrata svoje sobe Džordžija i Besi su kredom napisale "26a", a na unutrašnjoj "Dž + B", u visini pogleda, odmah iznad brave. To je bila dodatna dimenzija, pored vida, sluha, mirisa, dodira i ukusa. Tu se svet umnožavao i proširivao, jer je predstavlajo zbir dva bića.

Identične blizanke Džordžija i Besi žive u potkrovlju kuće broj 26 u Aveniji Vejfer. U njemu se kriju taburei, nektarine i tajne, a ulazak bez kucanja je zabranjen. Na donjim spratovima nema takve harmonije. Njihova majka, Nigerijka, stavlja kajenski biber u jorkširski puding i na čudne načine se bori sa nostalgijom; otac razjaren tumara ulicama Nizdena, opsednut demonima koji ga prate još od detinjstva u Derbiširu. Primorane da stvaraju sopstveni identitet, kćerke Hanterovih grade svoj svet. Starija sestra Bel otkriva seks, visoke potpetice i friziranje bet hemijskih preparata, blizanke sanjaju o toome da stvore imperiju palačinki, a njihova sestrica Kemi uči da pleše poput Majkla Džeksona. Ali kada stvarnost zakuca na vrata, snovi iz detinjstva počinju da se ruše. Kako će se Džordžija i Besi izboriti sa svetom u kojem vladaju razdvojenost i usamljenost, i koja je od njih dve jača?
Pretty.Little.Liar
Pretty.Little.Liar
Počinješ da pišeš knjigu
Počinješ da pišeš knjigu

Posts : 465

Nazad na vrh Ići dole

 26a (Dvadeset šestica) - Dajana Evans Empty Re: 26a (Dvadeset šestica) - Dajana Evans

Počalji od .Cupcake. Ned Jan 10, 2010 2:18 pm

chitala sam. Ne svidja mi se... nekako je shta ja znam depresivna Razz ali nisam je prochitala do kraja!
.Cupcake.
.Cupcake.
Pišeš svoju prvu pesmu
Pišeš svoju prvu pesmu

Posts : 177

Nazad na vrh Ići dole

 26a (Dvadeset šestica) - Dajana Evans Empty Re: 26a (Dvadeset šestica) - Dajana Evans

Počalji od Rosalie Lillian Hale Ned Jan 10, 2010 2:22 pm

nisam citala
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Snimaju filmove po tvojim knjigama
Snimaju filmove po tvojim knjigama

Posts : 1012

http://www.twilight-saga4ever.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

 26a (Dvadeset šestica) - Dajana Evans Empty Re: 26a (Dvadeset šestica) - Dajana Evans

Počalji od Pretty.Little.Liar Ned Jan 10, 2010 4:16 pm

ja sam citala
svidja mi se
Pretty.Little.Liar
Pretty.Little.Liar
Počinješ da pišeš knjigu
Počinješ da pišeš knjigu

Posts : 465

Nazad na vrh Ići dole

 26a (Dvadeset šestica) - Dajana Evans Empty Re: 26a (Dvadeset šestica) - Dajana Evans

Počalji od Let.me.be.myself. Ned Jan 10, 2010 10:52 pm

čitala davno...mnogo tužna,lepa je...
Let.me.be.myself.
Let.me.be.myself.
Pisac
Pisac

Posts : 2028

Nazad na vrh Ići dole

 26a (Dvadeset šestica) - Dajana Evans Empty Re: 26a (Dvadeset šestica) - Dajana Evans

Počalji od *Angel* Čet Jul 22, 2010 6:51 pm

svidja mi se
*Angel*
*Angel*
Snimaju filmove po tvojim knjigama
Snimaju filmove po tvojim knjigama

Posts : 1413

Nazad na vrh Ići dole

 26a (Dvadeset šestica) - Dajana Evans Empty Re: 26a (Dvadeset šestica) - Dajana Evans

Počalji od *Persijska princeza* Sre Avg 25, 2010 12:19 am

Ne svidja mi se...... Nekako me je u startu odbila..... malo mi je i nejasna... msm ono na pocetku, pa onda dalji razvoj dogadjaja...... Ocekivala sam nesto vise.... Ali tuzna je na kraju i malo bizarna...
*Persijska princeza*
*Persijska princeza*
Voliš da čitaš
Voliš da čitaš

Posts : 62

Nazad na vrh Ići dole

 26a (Dvadeset šestica) - Dajana Evans Empty Re: 26a (Dvadeset šestica) - Dajana Evans

Počalji od *Jelena* Pon Dec 31, 2012 10:03 am

Mnogo mi se dopala ova knjiga, nekako je posebna.  26a (Dvadeset šestica) - Dajana Evans 430565
*Jelena*
*Jelena*
Snimaju filmove po tvojim knjigama
Snimaju filmove po tvojim knjigama

Posts : 1085

Nazad na vrh Ići dole

 26a (Dvadeset šestica) - Dajana Evans Empty Re: 26a (Dvadeset šestica) - Dajana Evans

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu