Poet-World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Đavo voli dijamante - Lorin Vajsberger

+2
Rosalie Lillian Hale
Pretty.Little.Liar
6 posters

Ići dole

Đavo voli dijamante - Lorin Vajsberger Empty Đavo voli dijamante - Lorin Vajsberger

Počalji od Pretty.Little.Liar Sre Jan 20, 2010 4:04 pm

Đavo voli dijamante - Lorin Vajsberger 2ngh9mr

Li, Adrijana i Emi najbolje su prijateljice. Svaka od njih vodi sasvim drugačiji život, i svaka od njih naći će se pred izborom punim izazova... Emi je upravo izašla iz petogodišnje veze. Iznenada shvata koliko joj je nedostajalo uzbuđenje koje sa sobom nosi život singl devojke. Novi posao mogao bi da joj pruži upravo ono za čime žudi.
Li naizgled ima sve – fantastičan posao i fensi dečka. Ali, ona je, u stvari, žena na ivici nervnog sloma, koja još nije ostvarila životnu ambic.
Adrijana je prelepa i može da ima kojeg god frajera poželi, ali nema nameru da se skrasi. Međutim, flertovanje više nije zabavno što je nekada bilo... Možda je vreme za nešto ozbiljnije?
Jedne večeri, ove tri devojke donele su važnu odluku – do kraja godine, svaka od njih treba da promeni jednu stvar u svom životu. Hoće li održati obećanje, ili neki izbori ipak imaju previsoku cenu?
Pretty.Little.Liar
Pretty.Little.Liar
Počinješ da pišeš knjigu
Počinješ da pišeš knjigu

Posts : 465

Nazad na vrh Ići dole

Đavo voli dijamante - Lorin Vajsberger Empty Re: Đavo voli dijamante - Lorin Vajsberger

Počalji od Rosalie Lillian Hale Sub Jan 23, 2010 3:05 pm

nisam citala
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Snimaju filmove po tvojim knjigama
Snimaju filmove po tvojim knjigama

Posts : 1012

http://www.twilight-saga4ever.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Đavo voli dijamante - Lorin Vajsberger Empty Re: Đavo voli dijamante - Lorin Vajsberger

Počalji od Milicalicious Ned Jan 24, 2010 12:22 am

nisam citala,...
Milicalicious
Milicalicious
Pišeš svoju prvu pesmu
Pišeš svoju prvu pesmu

Posts : 159

Nazad na vrh Ići dole

Đavo voli dijamante - Lorin Vajsberger Empty Re: Đavo voli dijamante - Lorin Vajsberger

Počalji od ♥Kiša♥ Ned Feb 21, 2010 12:39 am

pocela sam i jos nisam zavrsila,u medjuvremenu sam presla na nekoliko drugih knjiga...dosadna je,smucile su mi se te ,,lake'' knjige.
♥Kiša♥
♥Kiša♥
Pisac
Pisac

Posts : 1526

Nazad na vrh Ići dole

Đavo voli dijamante - Lorin Vajsberger Empty Re: Đavo voli dijamante - Lorin Vajsberger

Počalji od unique angel Sub Feb 27, 2010 5:21 pm

nisam citala....
unique angel
unique angel
Dobrodošli
Dobrodošli

Posts : 15

Nazad na vrh Ići dole

Đavo voli dijamante - Lorin Vajsberger Empty Re: Đavo voli dijamante - Lorin Vajsberger

Počalji od Sounds of freedom ^^ Pon Apr 05, 2010 1:03 pm

Pocela sam da citam,procitala prvih 100 stranica i ne mogu vise Đavo voli dijamante - Lorin Vajsberger 285883 dosadna mi je -,- Đavo voli dijamante - Lorin Vajsberger 285883
Sounds of freedom ^^
Sounds of freedom ^^
Pišeš svoju prvu pesmu
Pišeš svoju prvu pesmu

Posts : 143

Nazad na vrh Ići dole

Đavo voli dijamante - Lorin Vajsberger Empty Re: Đavo voli dijamante - Lorin Vajsberger

Počalji od Pretty.Little.Liar Sub Jun 25, 2011 5:27 pm

Citala
nisam nesto odusevljena
Lorin ima boljih knjiga
Pretty.Little.Liar
Pretty.Little.Liar
Počinješ da pišeš knjigu
Počinješ da pišeš knjigu

Posts : 465

Nazad na vrh Ići dole

Đavo voli dijamante - Lorin Vajsberger Empty Re: Đavo voli dijamante - Lorin Vajsberger

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu