Poet-World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum

+33
Lucretia the Sorceress
LostSoul
~Fan HP sage!~
Chace's Sweety
*Persijska princeza*
jovana777
Yin
Wwinner
Ticky
andjelcic994
Taylor_lover_<3
roberta_bg
Angie~TiREd*oF*cRYinG~
Oganj i Led
Taylor.♥.Momsen
Sofia :)
Milicalicious
**Tiny**
Diary of Jane
Ghost Whisperer*
Half Blood Princess
Voodoo Doll :3
Ghost Of Me
♥Kiša♥
^Prisoner of love^
thewayiam
Rosalie Lillian Hale
LiftTheWings
.Cupcake.
Paper.Leaf
.But Home Is Nowhere.
MilicaWhitlock
Pretty.Little.Liar
37 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum - Page 2 Empty Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum

Počalji od Pretty.Little.Liar Ned Jan 10, 2010 1:33 pm

First topic message reminder :

Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum - Page 2 1zv8t3k

JEDNA OD NAJČITANIJIH TINEJDŽERSKIH KNJIGA SVIH VREMENA!

Ove godine u Margaretinom životu sve će se promeniti. Upravo se preselila iz centra Njujorka u predgrađe i nestrpljiva je da se uklopi u novo društvo koje čine drugarice Nensi, Grečen i Džejni. Margaret konačno oseća da pripada novoj sredini tek kada one oforme tajni klub na čijim sastancima razgovaraju o ličnim stvarima, kao što su dečaci, brushalteri i prva menstruacija. Ali postoje neke stvari u odrastanju o kojima je teško razgovarati čak i sa svojim najboljim drugaricama, pa Margaret nalazi nekog drugog s kim može da priča.

Bože, da l` si tu? Ja sam, Margaret. Ne mogu da dočekam dva sata, Bože. Da li misliš da će Filip Liroj hteti da igra sa mnom? Nije da mi se baš toliko sviđa kao osoba, Bože, ali je veoma zgodan. I volela bih da plešem sa njim... samo jednom ili dvaput. Hvala ti, Bože.
Pretty.Little.Liar
Pretty.Little.Liar
Počinješ da pišeš knjigu
Počinješ da pišeš knjigu

Posts : 465

Nazad na vrh Ići dole


Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum - Page 2 Empty Re: Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum

Počalji od roberta_bg Ned Mar 21, 2010 3:32 pm

krenula sam da citam..ali nikako da zavrsim.. Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum - Page 2 634446
roberta_bg
roberta_bg
Pišeš svoju prvu pesmu
Pišeš svoju prvu pesmu

Posts : 228

Nazad na vrh Ići dole

Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum - Page 2 Empty Re: Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum

Počalji od Taylor_lover_<3 Ned Apr 04, 2010 10:02 pm

Citala sam sto puta,bukvalno znam napamet neke delove... Ranije mi se svidjala mnogo,sad me smara...
Taylor_lover_<3
Taylor_lover_<3
Voliš da čitaš
Voliš da čitaš

Posts : 89

Nazad na vrh Ići dole

Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum - Page 2 Empty Re: Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum

Počalji od andjelcic994 Čet Apr 08, 2010 3:02 pm

citala knjigu,,, davno... jako mi se svidela... Rolling Eyes
andjelcic994
andjelcic994
Dobrodošli
Dobrodošli

Posts : 24

Nazad na vrh Ići dole

Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum - Page 2 Empty Re: Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum

Počalji od Ticky Čet Apr 29, 2010 7:10 pm

Citala sam je pre 2-3 godine,ali nije mi se svidela...
Ticky
Ticky
Voliš da čitaš
Voliš da čitaš

Posts : 37

Nazad na vrh Ići dole

Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum - Page 2 Empty Re: Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum

Počalji od Wwinner Sre Maj 05, 2010 9:18 pm

Slatka prica, al za devojcice 5., 6. razred Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum - Page 2 430565 citala sam tad
Wwinner
Wwinner
Moderator
Moderator

Posts : 3548

Nazad na vrh Ići dole

Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum - Page 2 Empty Re: Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum

Počalji od Yin Ned Maj 16, 2010 11:27 am

Citala,simpaticna knjiga
Yin
Yin
Voliš da čitaš
Voliš da čitaš

Posts : 50

http://deathnotethebest.forumotion.com/

Nazad na vrh Ići dole

Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum - Page 2 Empty Re: Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum

Počalji od jovana777 Pet Jun 25, 2010 2:36 am

Čitala sam.. Dobra je.. Mislim, to što one rade, to verovatno rade i neke devojčice, tako da to je samo realno prikazano... Mnogo njih želi da što pre odraste... Za razliku od mene, koja sam uvek bila viša i naprednija od ostalih iz mog razreda i mrzela sam to... Sad su me hvala Bogu dečaci prerasli :D
jovana777
jovana777
Večera sa izdavačima
Večera sa izdavačima

Posts : 680

Nazad na vrh Ići dole

Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum - Page 2 Empty Re: Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum

Počalji od *Persijska princeza* Sre Avg 25, 2010 12:25 am

Prava knjiga za devojcice :D
*Persijska princeza*
*Persijska princeza*
Voliš da čitaš
Voliš da čitaš

Posts : 62

Nazad na vrh Ići dole

Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum - Page 2 Empty Re: Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum

Počalji od Chace's Sweety Uto Avg 31, 2010 10:20 am

Htela sam da je kupim,ali mi je drugarica rekla da je knjiga cista glupost,tako da sam odustala.o.O
Chace's Sweety
Chace's Sweety
Voliš da čitaš
Voliš da čitaš

Posts : 51

Nazad na vrh Ići dole

Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum - Page 2 Empty Re: Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum

Počalji od ~Fan HP sage!~ Pet Sep 17, 2010 5:50 pm

Citala sam knjgu prosle godine,sa (skoro XD) najboljom drugaricom.Tada mi je bila super,a i sad je.
~Fan HP sage!~
~Fan HP sage!~
Pišeš svoju prvu pesmu
Pišeš svoju prvu pesmu

Posts : 121

http://girls-corner.org

Nazad na vrh Ići dole

Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum - Page 2 Empty Re: Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum

Počalji od LostSoul Ned Dec 12, 2010 3:38 pm

Procitala sam je... Nista posebno...
LostSoul
LostSoul
Pišeš svoju prvu pesmu
Pišeš svoju prvu pesmu

Posts : 157

http://alwaysinmyhart.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum - Page 2 Empty Re: Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum

Počalji od Lucretia the Sorceress Sub Jan 08, 2011 10:44 pm

Procitala sam i bas mi se NE svidja. Devojcica ima 12 godina, a ne zna nista o pubertetu i jedva ceka menstruaciju... O.o Mislim, daj, bas "realno" Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum - Page 2 285883 A Margaret je strasno glupo dete.

Lucretia the Sorceress
Lucretia the Sorceress
Voliš da čitaš
Voliš da čitaš

Posts : 78

Nazad na vrh Ići dole

Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum - Page 2 Empty Re: Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum

Počalji od .But Home Is Nowhere. Ned Jan 09, 2011 12:39 am

Potpuno se slazem.
Da li sam rekla da je ovo najgluplja knjiga koju sam ikada procitala?
Ako nisam, govorim sad Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum - Page 2 285883
.But Home Is Nowhere.
.But Home Is Nowhere.
Admin
Admin

Posts : 9641

Nazad na vrh Ići dole

Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum - Page 2 Empty Re: Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum

Počalji od Micy Ned Maj 01, 2011 10:22 pm

naslov mozda deluje ok...
ali posle takvih komentara...

vi se zajebvt.... ili se stv takmice koja ce prva da dobije?? XDDD
o.O
Micy
Micy
Pišeš svoju prvu pesmu
Pišeš svoju prvu pesmu

Posts : 161

Nazad na vrh Ići dole

Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum - Page 2 Empty Re: Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum

Počalji od mandrea94 Sre Maj 25, 2011 9:59 pm

Ovo mi je bila omiljena knjiga u cetvrtom razredu osnovne Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum - Page 2 430565
mandrea94
mandrea94
Voliš da čitaš
Voliš da čitaš

Posts : 53

Nazad na vrh Ići dole

Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum - Page 2 Empty Re: Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum

Počalji od Lenny :) Pet Avg 26, 2011 7:24 pm

Razocarana sam knjigom. Knjiga uopste nema pouke i veliki je smor!
Lenny :)
Lenny :)
Voliš da čitaš
Voliš da čitaš

Posts : 45

Nazad na vrh Ići dole

Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum - Page 2 Empty Re: Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum

Počalji od dwojki Pon Okt 10, 2011 12:50 am

Meni se dopada ideja, tačnije sve ovo sa pitanjem vere, mada mi je knjiga nekako šknj. O.o
Što se tiče onoga sa menstruacijom, zapravo sve koje ja znam a nemaju jedva čekaju da dobiju, onda kad krenu bolovi sve se žale. O.o
Inače, ono što su se opipavale da gledaju da l' svaka nosti brus, misliim. O_o
dwojki
dwojki
Počinješ da pišeš knjigu
Počinješ da pišeš knjigu

Posts : 466

Nazad na vrh Ići dole

Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum - Page 2 Empty Re: Bože da'l si tu? Ja sam, Margaret - Džudi Blum

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu