Poet-World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

+30
Voodoo Dol Named Tea :3
AJ
Serena van der Woodsen
*Jelena*
*Persijska princeza*
DemzDuerre*
Yin
Anaksunamun
InkHeart
Taylor_lover_<3
miss alice cullen
Ghost Of Me
ElenFNX
.Cupcake.
Lady Hill
Diary of Jane
Sunrise
roberta_bg
*~*M*i*Lj*A*n*A*~*
Rosalie Lillian Hale
Wwinner
Sounds of freedom ^^
LiftTheWings
.But Home Is Nowhere.
Let.me.be.myself.
♥Kiša♥
*BlAcK PeArL*
Voodoo Doll :3
Paper.Leaf
^Prisoner of love^
34 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od ^Prisoner of love^ Pon Jan 11, 2010 2:57 pm

I Deo -> “Devojcica sa Sestog meseca” - Muni Vicer

- Description: Naizgled sasvim uobicajena i nestasna devojcica Nina zivi u lepom ambijentu grada Madrida. Roditelji su joj prilicno zauzeti, pa brigu o njoj vode dve tetke - Andora i Karmen. Pored njih, u staroj, dvospratnoj vili su i pas Adonis i macak Platon. Predivna kuca je nasledje princevske porodice Ninine bake Espasije, koja je svoju voljenu Spaniju napustila kada ju je pogodila ljubavna strelica sa likom Nininog obozavanog deda-Mise, starog ruskog alhemicara i filozofa, koji zivi u jednom od najlepsih gradova sveta - vecnoj Veneciji. Iznenada, medjutim, iz Venecije stizu tuzne vesti o misterioznoj smrti voljenog deke, a Nina odlazi u grad na kanalima, kako bi saznala sta se sa njim zapravo desilo. Ispostavlja se da je to tek pocetak ozbiljnog suocavanja sa sopstvenom sudbinom, ali i sa velicanstvenim tajnama alhemicarskog zanata...

II Deo -> “Nina i kletva pernate zmije” - Muni Vicer

- Description: Nina je vec osvojila dve Tajne i njena Alhemija Svetlosti je sve jaca i sigurnija. No, ozbiljni izazovi su i dalje pred njom. Da bi jednom za svagda spasila Ksoraks - Sesti Mesec, Nina mora da se sukobi sa Tamnim svetom Zla. Ophrvava je kletva Pernate Zmije i misli su joj slabije nego ikad. To je trenutak preispitivanja fizicki male, krhke devojcice koja poseduje ogromnu hrabrost i moc... Na scenu, medjutim, stupaju Alhetaroti, prastara alhemijska bica sa tarot-karata, koja povremeno ozivljavaju... Njihov svet je takodje podeljen borbom Dobra i Zla, ali su medju njima i dragoceni saveznici na putu ka Trecoj Tajni. Na Ksoraksu su svi pogledi uprti u Ninu, a medju njima je i onaj njenog deda-Mise, koji je na Sestom Mesecu u vidu ciste svetlosti.

III Deo -> Nina i tajna osme note - Muni Vicer

- Description: Venecijom se i dalje cuje sapat da je statua Krilatog Lava letela... Novi, misteriozni gradonacelnik zabranjuje svaku pricu o tome. I stanovnistvo, zbunjeno i isprepadano, jedva ceka da se vrati rutini svakodnevnog zivota. Samo je jedna osoba sasvim sigurna sta se zbilo, zapravo i ko stoji iza takvog fantasticnog dogadjaja. Nina je upravo tako savladala svog mocnog neprijatelja, carobnjaka Karkona Ka' D'Ora, i zauvek ga poslala u talase venecijanske lagune. Zauvek? Medjutim, sudbina Sestog Meseca je jos uvek neizvesna, a da bi se spasao neophodno je poci u najudaljenije krajeve. Ne samo u prostoru, vec i u vremenu. Bozanstva starog Egipta cuvaju neke drevne, iskonske tajne, ali je za njihovo razresenje neophodna i saglasnost mocnog Ozirisa. Uz pomoc svojih drugara, Nina ulazi u neverovatni svet piramida, hijeroglifa i mumija, kako bi se priblizila silnom bozanstvu. Celu avanturu komplikuje i pojava starog neprijatelja...

IV Deo -> “Nina i tajno oko Atlantide” - Muni Vicer

- Description: Prica o Nini i njenim prijateljima stigla je do samog kraja. Na tom putu je preostala samo jos jedna Tajna - Voda, ali u Veneciji, okruzenoj morem sa svih strana, nju je gotovo nemoguce naci. Ksoraks je na ivici slobode, isto kao i toliko dugo zarobljene decije misli, koje bi mogle da oznace konacnu pobedu Dobra. Sile Tame ipak ne odustaju... Uspele su da nekog iz Nininog najblizeg okruzenja preobrate u svog sledbenika. O kome je rec? Kome je draza alhemija mraka od one ciste svetlosti? Odlucna borba se odigrava u harmoniji magicnih, plavih dubina, koje okruzuju velicanstvenu i davno potonulu Atlantidu...


-------------------------------------------------------------------------------------------------
Pa kakwi su wasi utisci o Nini i njenim priijatelji i da li ste uopste citali knjigu?! Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer 430565
^Prisoner of love^
^Prisoner of love^
Pišeš pesme po ceo dan
Pišeš pesme po ceo dan

Posts : 250

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od Paper.Leaf Pon Jan 11, 2010 4:23 pm

meni se ne svidja Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer 49323
Paper.Leaf
Paper.Leaf
Pišeš svoju prvu pesmu
Pišeš svoju prvu pesmu

Posts : 128

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od Voodoo Doll :3 Pon Jan 11, 2010 5:36 pm

Paper.Leaf ::meni se ne svidja Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer 49323
Ni meni.Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer 634446 Bas sam se razocarala,mislila sam da je bas dobra knjiga jos plus se ta devojcica zove ko ja.^^
Voodoo Doll :3
Voodoo Doll :3
Voliš da čitaš
Voliš da čitaš

Posts : 63

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od *BlAcK PeArL* Pon Jan 11, 2010 5:48 pm

ja sam zadovoljna..n_n
sve delove sam procitala...a znam i alfabet sestog meseca..XDDD
*BlAcK PeArL*
*BlAcK PeArL*
Voliš da čitaš
Voliš da čitaš

Posts : 49

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od ^Prisoner of love^ Pon Jan 11, 2010 9:31 pm

Ja ih obozawam,cetwrti deo imam kuci...
Citala u 4. / 5. razredu. Dosta je napeto i ima akcije,a ja wolim swe to...
^Prisoner of love^
^Prisoner of love^
Pišeš pesme po ceo dan
Pišeš pesme po ceo dan

Posts : 250

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od ♥Kiša♥ Pon Jan 11, 2010 10:37 pm

Pročitala sam sve delove,obožavala sam je i kad sam pročitala poslednji plakala sam što nema više Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer 285883 Bio sam mali Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer 430565
♥Kiša♥
♥Kiša♥
Pisac
Pisac

Posts : 1526

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od Let.me.be.myself. Pon Jan 11, 2010 11:11 pm

aaah...obožavala sam tu knjigu...a, da, dobro stari alfabet sestog meseca...XDD
Let.me.be.myself.
Let.me.be.myself.
Pisac
Pisac

Posts : 2028

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od .But Home Is Nowhere. Uto Jan 12, 2010 2:19 am

Paper.Leaf ::meni se ne svidja Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer 49323

ali da sam se razocarala nisam, jer nisam nista ni ocekivala
ipak, mislim da je dobra za one koji su mladji od mene
.But Home Is Nowhere.
.But Home Is Nowhere.
Admin
Admin

Posts : 9641

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od LiftTheWings Uto Jan 12, 2010 10:35 am

Procitala sam sve 4. I nije nesto. Decija knjiga.
LiftTheWings
LiftTheWings
Voliš da čitaš
Voliš da čitaš

Posts : 50

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od *BlAcK PeArL* Uto Jan 12, 2010 7:55 pm

pa jeste decija...prvu sam procitala sa 11 god...ali ok su mi
*BlAcK PeArL*
*BlAcK PeArL*
Voliš da čitaš
Voliš da čitaš

Posts : 49

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od Sounds of freedom ^^ Uto Jan 12, 2010 11:08 pm

Procitala sam nesto malo drugog dela i nije mi nesto...
Sounds of freedom ^^
Sounds of freedom ^^
Pišeš svoju prvu pesmu
Pišeš svoju prvu pesmu

Posts : 143

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od Wwinner Čet Jan 14, 2010 9:18 pm

Citala sam kad sam bila mladja...Slatkoo
Wwinner
Wwinner
Moderator
Moderator

Posts : 3548

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od Rosalie Lillian Hale Sub Jan 23, 2010 2:59 pm

nisam citala
Rosalie Lillian Hale
Rosalie Lillian Hale
Snimaju filmove po tvojim knjigama
Snimaju filmove po tvojim knjigama

Posts : 1012

http://www.twilight-saga4ever.com/forum.htm

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od *~*M*i*Lj*A*n*A*~* Sre Jan 27, 2010 11:34 pm

Jedne od prvih knjiga sa kojima sam bila odusevljena ^^
Mnogo sam ih volela!
*~*M*i*Lj*A*n*A*~*
*~*M*i*Lj*A*n*A*~*
Voliš da čitaš
Voliš da čitaš

Posts : 96

http://www.dakotafanningsrb.com

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od roberta_bg Ned Jan 31, 2010 7:39 pm

cxitala sam pre..soopp je. ...XD
roberta_bg
roberta_bg
Pišeš svoju prvu pesmu
Pišeš svoju prvu pesmu

Posts : 228

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od Sunrise Pon Feb 01, 2010 4:46 pm

Volela sam pre ove knjige.. Skoro sam uzela cisto da se 'podsetim' i mogu da vam kazem da mi se uopste nije svidela knjiga pa sam je brzo ostavila da ne kvarim uspomene
Sunrise
Sunrise
Dobrodošli
Dobrodošli

Posts : 28

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od Diary of Jane Sub Feb 06, 2010 10:33 pm

Citala sam sve 4 u 4.razredu i dopala mi se.
Mislim da mi se sada ne bi bas svidela.
Diary of Jane
Diary of Jane
Pisac
Pisac

Posts : 3335

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od Lady Hill Uto Mar 02, 2010 5:26 pm

trenutno citam nina i tajna osme note,i extra je!
Lady Hill
Lady Hill
Pišeš svoju prvu pesmu
Pišeš svoju prvu pesmu

Posts : 150

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od .Cupcake. Čet Mar 04, 2010 3:26 pm

To je bila moja prva knjiga koju sam procitala iz biblioteke ^__^
ne secam se bas tacno ali mislim da mi je bilo super dok sam je citala :]
.Cupcake.
.Cupcake.
Pišeš svoju prvu pesmu
Pišeš svoju prvu pesmu

Posts : 177

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od ElenFNX Pon Mar 15, 2010 5:40 pm

Ranije su mi se svidjale, sad ne... Nekako je previse nerealna =/
ElenFNX
ElenFNX
Voliš da čitaš
Voliš da čitaš

Posts : 75

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od Ghost Of Me Čet Apr 01, 2010 2:27 pm

pa dbr ljudi to je za mladje Razz i ja sam kao mladja citala soop su bile znm da sad ne bi ali nije bitno to je sve dio odrastanja prvo volis slikovnice, pa bajke, pa onda neke povece i zanimljive knjige i onda njih razvrstavas na djecije, teen i ostalo Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer 285883
Ghost Of Me
Ghost Of Me
Izdaješ svoju prvu knjigu
Izdaješ svoju prvu knjigu

Posts : 837

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od miss alice cullen Pet Apr 02, 2010 11:00 am

I like it,dobra knjiga,sve delove sam procitala.....
miss alice cullen
miss alice cullen
Hiljade ljudi čitaju tvoja dela
Hiljade ljudi čitaju tvoja dela

Posts : 902

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od Taylor_lover_<3 Ned Apr 04, 2010 12:04 pm

Procitala sam sve delove... Knjiga je sooper... Mnogo mi se svidja... Cak sam i ona slova sestog meseca naucila napamet,i neko vreme pisala njima... xDD
Taylor_lover_<3
Taylor_lover_<3
Voliš da čitaš
Voliš da čitaš

Posts : 89

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od InkHeart Sre Apr 07, 2010 10:25 am

Nisam čitala...no mislim da ćemo možda imati za lektiru...
InkHeart
InkHeart
Pišeš svoju prvu pesmu
Pišeš svoju prvu pesmu

Posts : 118

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od Anaksunamun Sre Apr 07, 2010 1:22 pm

Za lektiru??? Blago tebi...
Zanimljive knjige... sve mi se dopadaju...
Anaksunamun
Anaksunamun
Voliš da čitaš
Voliš da čitaš

Posts : 46

http://mitologija.freeforums.org/index.php

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu