Poet-World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

+30
Voodoo Dol Named Tea :3
AJ
Serena van der Woodsen
*Jelena*
*Persijska princeza*
DemzDuerre*
Yin
Anaksunamun
InkHeart
Taylor_lover_<3
miss alice cullen
Ghost Of Me
ElenFNX
.Cupcake.
Lady Hill
Diary of Jane
Sunrise
roberta_bg
*~*M*i*Lj*A*n*A*~*
Rosalie Lillian Hale
Wwinner
Sounds of freedom ^^
LiftTheWings
.But Home Is Nowhere.
Let.me.be.myself.
♥Kiša♥
*BlAcK PeArL*
Voodoo Doll :3
Paper.Leaf
^Prisoner of love^
34 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer - Page 2 Empty Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od ^Prisoner of love^ Pon Jan 11, 2010 2:57 pm

First topic message reminder :

I Deo -> “Devojcica sa Sestog meseca” - Muni Vicer

- Description: Naizgled sasvim uobicajena i nestasna devojcica Nina zivi u lepom ambijentu grada Madrida. Roditelji su joj prilicno zauzeti, pa brigu o njoj vode dve tetke - Andora i Karmen. Pored njih, u staroj, dvospratnoj vili su i pas Adonis i macak Platon. Predivna kuca je nasledje princevske porodice Ninine bake Espasije, koja je svoju voljenu Spaniju napustila kada ju je pogodila ljubavna strelica sa likom Nininog obozavanog deda-Mise, starog ruskog alhemicara i filozofa, koji zivi u jednom od najlepsih gradova sveta - vecnoj Veneciji. Iznenada, medjutim, iz Venecije stizu tuzne vesti o misterioznoj smrti voljenog deke, a Nina odlazi u grad na kanalima, kako bi saznala sta se sa njim zapravo desilo. Ispostavlja se da je to tek pocetak ozbiljnog suocavanja sa sopstvenom sudbinom, ali i sa velicanstvenim tajnama alhemicarskog zanata...

II Deo -> “Nina i kletva pernate zmije” - Muni Vicer

- Description: Nina je vec osvojila dve Tajne i njena Alhemija Svetlosti je sve jaca i sigurnija. No, ozbiljni izazovi su i dalje pred njom. Da bi jednom za svagda spasila Ksoraks - Sesti Mesec, Nina mora da se sukobi sa Tamnim svetom Zla. Ophrvava je kletva Pernate Zmije i misli su joj slabije nego ikad. To je trenutak preispitivanja fizicki male, krhke devojcice koja poseduje ogromnu hrabrost i moc... Na scenu, medjutim, stupaju Alhetaroti, prastara alhemijska bica sa tarot-karata, koja povremeno ozivljavaju... Njihov svet je takodje podeljen borbom Dobra i Zla, ali su medju njima i dragoceni saveznici na putu ka Trecoj Tajni. Na Ksoraksu su svi pogledi uprti u Ninu, a medju njima je i onaj njenog deda-Mise, koji je na Sestom Mesecu u vidu ciste svetlosti.

III Deo -> Nina i tajna osme note - Muni Vicer

- Description: Venecijom se i dalje cuje sapat da je statua Krilatog Lava letela... Novi, misteriozni gradonacelnik zabranjuje svaku pricu o tome. I stanovnistvo, zbunjeno i isprepadano, jedva ceka da se vrati rutini svakodnevnog zivota. Samo je jedna osoba sasvim sigurna sta se zbilo, zapravo i ko stoji iza takvog fantasticnog dogadjaja. Nina je upravo tako savladala svog mocnog neprijatelja, carobnjaka Karkona Ka' D'Ora, i zauvek ga poslala u talase venecijanske lagune. Zauvek? Medjutim, sudbina Sestog Meseca je jos uvek neizvesna, a da bi se spasao neophodno je poci u najudaljenije krajeve. Ne samo u prostoru, vec i u vremenu. Bozanstva starog Egipta cuvaju neke drevne, iskonske tajne, ali je za njihovo razresenje neophodna i saglasnost mocnog Ozirisa. Uz pomoc svojih drugara, Nina ulazi u neverovatni svet piramida, hijeroglifa i mumija, kako bi se priblizila silnom bozanstvu. Celu avanturu komplikuje i pojava starog neprijatelja...

IV Deo -> “Nina i tajno oko Atlantide” - Muni Vicer

- Description: Prica o Nini i njenim prijateljima stigla je do samog kraja. Na tom putu je preostala samo jos jedna Tajna - Voda, ali u Veneciji, okruzenoj morem sa svih strana, nju je gotovo nemoguce naci. Ksoraks je na ivici slobode, isto kao i toliko dugo zarobljene decije misli, koje bi mogle da oznace konacnu pobedu Dobra. Sile Tame ipak ne odustaju... Uspele su da nekog iz Nininog najblizeg okruzenja preobrate u svog sledbenika. O kome je rec? Kome je draza alhemija mraka od one ciste svetlosti? Odlucna borba se odigrava u harmoniji magicnih, plavih dubina, koje okruzuju velicanstvenu i davno potonulu Atlantidu...


-------------------------------------------------------------------------------------------------
Pa kakwi su wasi utisci o Nini i njenim priijatelji i da li ste uopste citali knjigu?! Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer - Page 2 430565
^Prisoner of love^
^Prisoner of love^
Pišeš pesme po ceo dan
Pišeš pesme po ceo dan

Posts : 250

Nazad na vrh Ići dole


Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer - Page 2 Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od Yin Ned Maj 16, 2010 10:55 am

Citala ^w^
Cool je
Yin
Yin
Voliš da čitaš
Voliš da čitaš

Posts : 50

http://deathnotethebest.forumotion.com/

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer - Page 2 Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od DemzDuerre* Čet Jul 08, 2010 10:29 pm

Procitala sam samo zadnji dio. Nije lose...
DemzDuerre*
DemzDuerre*
Snimaju filmove po tvojim knjigama
Snimaju filmove po tvojim knjigama

Posts : 1401

http://www.demi-lovato.in-goo.com

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer - Page 2 Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od *Persijska princeza* Uto Avg 24, 2010 11:46 pm

Super je! Citala sam sve delove i super su! :D Doduse, pomalo su detinjaste.... Idealne za one ispod 13 :D
*Persijska princeza*
*Persijska princeza*
Voliš da čitaš
Voliš da čitaš

Posts : 62

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer - Page 2 Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od *Jelena* Ned Jan 09, 2011 12:04 am

citala se odusevljena sam Razz
*Jelena*
*Jelena*
Snimaju filmove po tvojim knjigama
Snimaju filmove po tvojim knjigama

Posts : 1085

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer - Page 2 Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od Serena van der Woodsen Ned Jan 09, 2011 12:06 am

Ja sam citala msm 3 dela..msm da samo ovaj zadnji nsm procitala...fenomenalna knjiga...
Serena van der Woodsen
Serena van der Woodsen
Snimaju filmove po tvojim knjigama
Snimaju filmove po tvojim knjigama

Posts : 1083

http://bruno-mars.great-forum.com

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer - Page 2 Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od AJ Pon Feb 28, 2011 2:47 pm

To su prve cetiri knjige koje sam procitala u zivotu.. ^.^ ...Imam sva cetiri dela i bas mi se svidja..:D
AJ
AJ
Pišeš svoju prvu pesmu
Pišeš svoju prvu pesmu

Posts : 194

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer - Page 2 Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od Voodoo Dol Named Tea :3 Čet Jul 14, 2011 10:53 pm

Ja obozavam ovu knjiguuuu *____________* javascript:emoticonp('volim')
Jako je detinjasta, da. Ali zato je i volim javascript:emoticonp('Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer - Page 2 60255')
Procitala sam svaki deo najmanje 4 putaa javascript:emoticonp('Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer - Page 2 285883')
Mogla bih sve u rec da vam prepricam :D
A alfabet sestog meseca sam naucila skroooz :D Naucila sam i drugaricu i to nam je jeezik za tajnee :D

Da, imam 15 godina i imam tajni jezik sa najboljom drugaricom. Procitala sam jakoo detinjastu knjigu i obozavam je. Pa sta?Ipak, cilj je biti covek, a sreca biti i ostati dete javascript:emoticonp('Wink')
Voodoo Dol Named Tea :3
Voodoo Dol Named Tea :3
Dobrodošli
Dobrodošli

Posts : 1

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer - Page 2 Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od ^Prisoner of love^ Čet Avg 04, 2011 1:47 pm

Čitala sam je pre nekoliko godina. Jedan od prvihh serijala koji sam čitala.
Tako sam oduševljena. Da bilo bi mi sada pomalo dosadno.
Ali tada uhh :D Stvarno sam ih obožavala. Nerealno je i neobično, ali
nije nešto što je već iskorišćeno. Nina..^^
^Prisoner of love^
^Prisoner of love^
Pišeš pesme po ceo dan
Pišeš pesme po ceo dan

Posts : 250

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer - Page 2 Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od Diary of Jane Čet Avg 04, 2011 4:29 pm

I ja sam ih volela kad sam bila mlađa, negde u četvrtom razredu otrpilike, zaluđena sam bila.
Diary of Jane
Diary of Jane
Pisac
Pisac

Posts : 3335

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer - Page 2 Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od .collision. Sre Avg 24, 2011 11:23 pm

Pročitala sam sva četiri dela u četvrtom ili petom razredu. Bila sam zaluđena tim knjigama...
.collision.
.collision.
Voliš da čitaš
Voliš da čitaš

Posts : 32

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer - Page 2 Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od dwojki Ned Sep 18, 2011 9:25 pm

Krenula sam da citam tamo negde u petom - sestom i nije mi se nesto preterano svidelo. Ne volim ovakve knjige.
dwojki
dwojki
Počinješ da pišeš knjigu
Počinješ da pišeš knjigu

Posts : 466

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer - Page 2 Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od MoonGirl Uto Nov 08, 2011 10:43 am

Citala sam treci deo cini mi se...svidela mi se,ali nisam uzela nastavke...ne znam sad iz kog razloga...A bila sam zaludjena onim tajnim pismom Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer - Page 2 285883 Cak sam i svoje pravila Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer - Page 2 285883
MoonGirl
MoonGirl
Pišeš svoju prvu pesmu
Pišeš svoju prvu pesmu

Posts : 239

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer - Page 2 Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od Nina De Nobili Sub Jan 07, 2012 6:45 pm

Ja obozavam te knjige i citam ih 5. put. Sada sam stala kod knjige "Nina i Tajna Osme Note", na 74. strani, cetvrtom poglavlju "Dodoov izazov i Ninin san". Ne znam da li sam uspela da stavim ovu sliku ali reci cu sta je na njoj. Na njoj je Alfabet Sestog Meseca.
Nina De Nobili
Nina De Nobili
Dobrodošli
Dobrodošli

Posts : 6

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer - Page 2 Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od Nina De Nobili Sub Jan 07, 2012 7:09 pm

Bas su dobre te knjige! To su mi omiljene.
Nina De Nobili
Nina De Nobili
Dobrodošli
Dobrodošli

Posts : 6

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer - Page 2 Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od Nina De Nobili Sub Jan 07, 2012 7:10 pm

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer - Page 2 674586 Kako ste ljudii?
Nina De Nobili
Nina De Nobili
Dobrodošli
Dobrodošli

Posts : 6

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer - Page 2 Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od Nina De Nobili Sub Jan 07, 2012 7:21 pm

To su mi omiljene knjige. Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer - Page 2 757568
Nina De Nobili
Nina De Nobili
Dobrodošli
Dobrodošli

Posts : 6

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer - Page 2 Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od Nina De Nobili Sub Jan 07, 2012 7:22 pm

To su mi omiljene knjige! Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer - Page 2 674586
Nina De Nobili
Nina De Nobili
Dobrodošli
Dobrodošli

Posts : 6

Nazad na vrh Ići dole

Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer - Page 2 Empty Re: Devojčica sa Šestog meseca - Muni Vičer

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu